رادیو بازار

دی جی ای که خانه خود را با پذیرش بیت کوین بفروش میرساند

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

دیوید گوئتا (David Guetta)، نماد فرانسوی در سبک موسیقی HOUSE، آپارتمان منحصربفرد خود را در ساحل در میامی با قیمت 14 میلیون دلار، فهرست کرد. به غیر از ارز فیات، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را به عنوان روش پرداخت قبول می کند.

در شهر رمزارز دوست میامی، دی جی مشهور، دیوید گوئتا، مبلغ 14 میلیون دلار برای فروش آپارتمان منحصر به فرد سه خوابه 2521 فوت مربعی خود، در نزدیکی اقیانوس، مشخص کرد. خریدار بالقوه، این امکان را دارد که با استفاده از دارایی های دیجیتال بیت کوین و اتریوم، این مبلغ را پرداخت کند. شرکت محلی املاک و مستغلات Freud Group ، که بسیاری از معاملات املاک مشاهیر را مدیریت کرده است، میزبان این فروش بوده است.

آپارتمان گوئتا در طبقه 37 واقع شده است و یکی از مرواریدهای هتل و اقامتگاه های 5 ستاره Setai میباشد. این هتل دارای چشم انداز خیره کننده اقیانوس، استخرهای شنا، آبگرم، سونا و سرویس 24 ساعته اتاق می باشد.

به نظر می رسد که این دی جی فرانسوی به دارایی های دیجیتال علاقه دارد. زیرا هیچ مالک دیگری ملک خود را در ازای رمزارز در این ساختمان، ارائه نمی دهد. اگر او موفق به انجام این معامله 14 میلیون دلاری شود، 4.5 میلیون دلار سود برای او به همراه خواهد داشت. زیرا او آپارتمان را با قیمت 9.5 میلیون دلار در سال 2018 خریده بود.

Freud Group اطلاع داد که علاوه بر خرید آپارتمان دیوید گوئتا ، مردم همچنین می توانند پنت هاوس وی را در Paraiso Bay در Edgewater میامی، برای مدت زمان حداقل 6 ماه اجاره کنند. بسیاری از بازیکنان NBA و هنرمندان موسیقی برنده جایزه، این مکان را یک خانه موقتی مینامند که حداقل 22000 دلار برای اجاره یک ماهه آن باید پرداخت شود. اگرچه، شرکت املاک و مستغلات مشخص نکرد که آیا کسی می تواند برای مبلغ اجاره آن، رمزارز پرداخت کند یا خیر.

قیمت فروش آپارتمان اختصاصی دیوید گوئتا ممکن است قابل توجه باشد، اما با پنت هاوسی که فقط چند روز پیش در ساحل میامی فروخته شد، تناسبی ندارد. براساس گزارش CryptoPotato ، یک خریدار ناشناس رکورددار پرداخت 22.5 میلیون دلار دارایی دیجیتال را برای خرید یک آپارتمان لوکس در کنار اقیانوس پرداخت کرد و این معامله، گرانترین معامله مسکونی شناخته شده با رمزارز میباشد.

شایان ذکر است که این آپارتمان ، که بخشی از ساختمان مجلل Arte Surfside است، قیمت فروش خود را برای هر فوت مربع معادل 4,450,50 دلار تعیین کرده است که یک رکورد برای یک ملک در ساحل میامی میباشد. با این حال ، مشخص نیست که خریدار از چه نوع ارز رمزنگاری شده ای برای پرداخت استفاده کرده است.

الکس ساپیر (Alex Sapir)، یکی از سازندگان Arte Surfside ، اظهار داشت که این نوع معاملات بسیار مطمئن هستند. وی افزود که هر روز تعداد بیشتری از مردم می خواهند واحد های دیگری را از طریق پرداخت با ارز رمزنگاری شده در این ساختمان خریداری کنند:

تقاضای زیادی برای معاملات با ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد که برای هر دو طرف یکپارچه و ایمن است و معامله در Arte نمونه بارز آن میباشد. ما از میزان تماس هایی که از خریداران واجد شرایط دریافت کرده ایم، بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم

منبع: cryptopotato

Rate this post
اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در skype
Skype
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در reddit
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *