رادیو بازار

فرانک هلمز

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

فرانک هلمز مدیرعامل و مدیر ارشد سرمایه گذاران جهانی ایالات متحده پیش بینی می کند که اتریوم قرار است ارز دیجیتال بعدی باشد که صعود خواهد کرد. اتریوم، دومین ارز دیجیتال ارزشمند پس از بیت کوین در حال حاضر 830 درصد از سال گذشته افزایش یافته است.

هولمز اتریوم و بیت کوین را با طلا و نقره مقایسه کرد و گفت که هنگامی که طلا به یک نقطه خاصی برسد، نقره افزایش شدیدی را شاهد خواهد بود که این اتفاق برای بیت کوین و اتریوم نیز خواهد افتاد.

اتریوم ارزی است که به واسه تراشه های GPU یا همان کارت گرافیک استخراج می شود از این رو بسیاری از جوانان که به بازی کردن علاقه مندند می توانند این ارز دیجیتال را استخراج کنند.

اتریوم

اتریوم

هولمز توضیح داد که تقاضا برای نقره در بازار بسیار بیشتر از طلا است چراکه نقره در صنعت پنل های خورشیدی، انرژی های سبز و همچنین در صنایع پزشکی کاربرد بسیاری دارد.

در مورد بیت کوین و اتریوم نیز شرایط به همین گونه است و تقاضا برای رمز ارز اتریوم بسیار بیشتر می باشد از این رو می توان انتظار داشت که قیمت آن در ادامه رشد قابل توجهی را شاهد باشد.

البته این کارشناس بازار اشاره داشت که بیت کوین دارای مزیت هایی می باشد که همچنان آن را از دیگر رمز ارز ها جدا می کند. برای مثال نقل و انتقال بیت کوین برخلاف اتریوم هزینه بسیار پایینی دارد و می تواند توسط کشور ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد

Rate this post
اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در skype
Skype
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در reddit
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *