رادیو بازار

كاردانو شاهد افزایش معاملات نهنگ ها مي باشد

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

بر اساس تحلیل تيم IntotheBlock، کاردانو شاهد افزایش جزئی 3 درصدی در تراکنش های “بزرگ” است. تا زمان انتشار این خبر، کاردانو با 7.16 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 1.19 دلار در حال معامله بوده است. “تراکنش‌های بزرگ” که توسط اینتو دبلاک ردیابی می‌شوند به تراکنش‌هایی در حدود 100,000 واحد یا بیشتر اشاره دارد.تجزیه و تحلیل اینتو دبلاک میزان دارایی نهنگ کنونی کاردانو را 6 درصد نشان می دهد. این ممکن است نشان دهد که تعداد کمی از ثروتمندترین دارندگان ADA مقدار زیادی از کل عرضه کاردانو را کنترل می کنند.

Screenshot 2021 12 17 at 20 50 34 17122021 3333 webp WEBP Image 800 × 291 pixels 300x109 - کاردانو شاهد افزایش معاملات نهنگ ها می باشد، آیا این یک شکار در کف است؟

بنابراین، فعالیت نهنگ ها ممکن است برای رمزارز کاردانو بسیار مهم باشد. کاردانو با ارزش بازار فعلی 41 میلیارد دلار در رتبه هفتم بازار رمزارزها قرار دارد.کاردانو پس از رسیدن به 2.90 دلار در 2 سپتامبر، به طور پیوسته کاهش یافته است. کاهش چند ماهه کاردانو، RSI روزانه آن را که یک شاخص حرکتی است، به محدوده اشباع فروش سوق داده است.علاوه بر این، کاهش قیمت کاردانو همچنین منجر به چیزی شد که به نظر می رسد “منطقه انباشتگی قیمت” باشد. شناخته شده است که نهنگ‌ها در دوره‌های ریزش قیمت به سمت خرید می‌روند تا رمزارزهای مورد علاقه خود را با با قیمت پایین تری خریداری کنند. فعالیت توسعه در بلاکچین کاردانو نیز همچنان ادامه دارد.شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment اشاره کرد که سولانو، پولکادات و کاردانو در فعالیت های توسعه روزانه پیشرو هستند.

Rate this post
اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در skype
Skype
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در reddit
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *