رادیو بازار

کاردانو باید سطوح حیاتی را حفظ کند ( مایکل ون پوپه )

محمد رضا بوالحسنی

محمد رضا بوالحسنی

سرمایه گذار ارز های دیجیتال و تحلیلگر ، میشائیل ون د پوپه ، كاردانو را تحت  نظر قرار می دهد ، زیرا او مناطق بحرانی را كه باید حفظ شود ، حفظ می كند تا شتاب صعودی ADA را در هر دو جفت BTC و USDT حفظ كند.

در ویدئوی جدید ، معامله گر به 105000 دنبال کننده YouTube خود می گوید که ADA / BTC باید پشتیبانی فوری خود را حفظ کند ، در غیر این صورت می تواند اصلاح قابل توجهی را مشاهده کند.

“اگر به طور کلی بنیاد را بررسی کنیم ، می توانیم یکی از این مناطق را پیدا کنیم (0.000039). شما ترجیحاً می خواهید ببینید که Cardano کل محدوده را در اختیار دارد ، به خصوص با توجه به اینکه ما قبلاً قبل از شروع حرکت ساخت مشابهی داشته ایم. بنابراین نمی خواهید شکست ADA را در زیر کل این ساخت و ساز مشاهده کنید. اگر این اتفاق بیفتد ، من 2900 ساتوشی (0.000029) را به عنوان نقطه ورود آشکار بعدی هدف قرار داده ام. ” 

با نگاهی به جفت USDT (Tether) ، ون دی پوپه می گوید که انتظار دارد کاردانو تا زمانی که بتواند بالای یک منطقه مهم باقی بماند ، یک نقطه حیاطی را مشتعل کند. در غیر این صورت ، سقوط به محدوده طولانی مدت 1.00 دلار در کارت است.

“وقتی به جفت USDT نگاه می کنید ، می بینید که قسمت مهم حمایت نیز در اینجا نگه داشته شده است (1.38 دلار). اگر این مورد از بین برود ، به طور کلی در اینجا کل ساختارهای بالاتر و پایین تر از بین می رود ، به این معنی که من در این مرحله به طور کلی منطقه 1.00 دلاری Cardano را مشاهده می کنم. اما اگر ما اینجا را نگه داریم (1.38 دلار) ، شما می خواهید ببینید که جفت بیت کوین به شدت برگشت می خورد ، زیرا در این صورت می توانیم مقاومت (1.85 دلار) را هدف قرار دهیم ، و سپس ممکن است شروع به هدف قرار دادن اوج های جدید نیز کنیم. ” 

در مورد بیت کوین ، تحلیلگر رمزنگاری می گوید BTC موفق شده است خرس ها را دور نگه دارد ، و او معتقد است که این یک سیگنال برای حرکت بالاتر از مقاومت در 40000 دلار است.

Rate this post
اشتراک گذاری:
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در skype
Skype
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در reddit
Reddit

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *